Пошуково-дослідницька діяльность в ЗДО № 187
19 лип. 2019
![](/uploads/org1464/news_1563539481_2435.jpg)
Дітям дуже подобаються ігри і досліди з водою, враховуючи це, вихователі ЗДО №187 виготовили стенди для дослідницької діяльності («бізіборди»). Досліди викликають величезний інтерес у дітей, надають можливість дитині самій знайти відповіді на питання “як?” і “чому?”. Це величезна можливість для дітей думати, пробувати, експериментувати, а, найголовніше, - самовиражатися.