Табір "Соняшник" при КЗШ №73
24 черв. 2019
![](/uploads/org1464/news_1561910096_.jpg)
На урочистій лінійці були присутні вихованці даного закладу, вихователі, начальник табору та директор школи. Загони звітували про готовність щодо відкриття табору відпочинку. Начальник табору Щербина С.В. та директор Кондратьєва Л.М. привітали учнів зі святом, побажали гарного літа, відпочинку. Для дітей проводилися цікаві розваги: конкурси, танці, змагання.
Нам дуже пощастило працювати у другу зміну. ДЮСШ №2 дозволили відвідування басейну 3 рази на тиждень: понеділок, середа та п’ятниця.
Діти із задоволенням відвідують плавальний басейн, де вчаться триматися на воді та плавати.
Особливу увагу вихователі приділяють збереженню життя та здоров’я дітей.