Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
"Суперечливий вівторок" в таборі дивосвіт" при КГ №127
18 черв. 2019
18.06. 2019 року у таборі «Дивосвіт» при КГ № 127 став веселим та емоційним днем, адже відбувся спортивний захід «Ми – спортивні дітлахи», працювали улюблені гуртки, телемайстерні, акції і не тільки. Популяризація активного й спортивного способу життя – це можливість зберегти молодь щасливою, загартованою і впевненою у собі. Таким був девіз нашого «Суперечливого вівторка». Спробуй вирішити складні завдання, розвивай логіку, будь комунікабельним і - перемагай! Хочеш бути лідером – приходь у табір «Дивосвіт», адже наш світ і справді дивовижний!
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2409/images/izobrazhenie_viber_2019_06_14_14_54_33.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2409/images/izobrazhenie_viber_2019_06_18_14_08_32.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2409/images/izobrazhenie_viber_2019_06_18_14_53_50.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2409/images/izobrazhenie_viber_2019_06_18_14_53_52.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2409/images/izobrazhenie_viber_2019_06_18_14_59_31.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2409/images/izobrazhenie_viber_2019_06_18_14_59_49.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2409/images/izobrazhenie_viber_2019_06_18_15_00_01.jpg)