Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
День Довкілля: благоустрій дитячих майданчиків Інгульця
20 квіт. 2019
20 квітня 2019 року працівники закладів дошкільної освіти житлового масиву Інгулець разом із виконкомом Інгулецької районної у місті ради привели до ладу дитячі майданчики. Колективи дитячих садків впевнені,що власний приклад - це дієвий засіб залучити бажаючих зробити рідний Інгулець яскравим і гарним для дорослих і дітей. День довкілля,рік довкілля,життя в довкіллі!!!
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/viber_image_2019_04_20_11_20_38.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/viber_image_2019_04_20_11_21_11.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/7.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/2.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/dsc3200.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/57308638_2314515225452054_2349548368784523264_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/viber_image_2019_04_20_10_57_18.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/viber_image_2019_04_20_10_58_55.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/img_20190420_085507.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/img_20190420_095357.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/57387271_429570914273163_4393558905934839808_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/57355472_429571360939785_8371479679013486592_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/57364815_609896359490717_9164863131900444672_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2381/images/57429714_609896252824061_1150371367774846976_n.jpg)