Друзі не рахують хромосом
22 бер. 2019
![](/uploads/org1464/news_1553687748_.jpg)
21 березня в світі проходить Міжнародний день людини із синдромом Дауна. Цей день вибраний не випадково: двадцять перший день третього місяця пов’язали із трьома копіями 21-ої хромосоми.
Учні КЗШ №114 познайомилися з Наталією Мельничук, яка виховує сонячну дитину Злату і є головою Криворізької міської організації допомоги дітям та людям з синдромом Дауна. Діти переглядали відеоролики і спростували міфи про сонячних людей, а також долучилися до благодійної акції #lotsofsocks, яка проходила 21 березня: придбали різнокольорові шкарпеточки зі спеціальним дизайном та стали частиною флешмобу: одягнули різного кольору шкарпетки та демонстрували, що люди з синдромом Дауна такі ж самі, як усі. Тому що друзі не рахують хромосом!