Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Разом зробимо наше місто кращим!
21 бер. 2019
Працівники всіх закладів освіти Інгулецького району долучилися до акції "Чистий четвер" у рамках проекту "Благоустрій території", власним прикладом закликаючи всіх мешканців району дбати про чистоту та порядок довкілля, території, на якій проживаємо. Ось як добре попрацювали робітники КЗШ №73!
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2361/images/54517347_1022776394512787_3794722391926505472_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2361/images/54523143_1022776057846154_4385014296132714496_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2361/images/54523563_1022776864512740_5967399583645433856_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2361/images/54727850_1022776304512796_2574572150782427136_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2361/images/54798974_1022776627846097_6261863842834284544_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2361/images/55788446_1022776151179478_3261410212518559744_n.jpg)