Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв
27 лют. 2019
Здобувачі освіти 11-го класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ №73 спільно із класним керівником відвідали Київський національний університет культури і мистецтв у рамках профорієнтаційного проекту "День відкритих дверей" із метою активізації учнівської молоді, виховання всебічно розвиненої особистості, розвитку творчого потенціалу, ознайомлення із різноманітними професіями, запропонованими вищими навчальними закладами державного зразка.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2340/images/52262008_990590451064715_1755712145896505344_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2340/images/52422308_990590214398072_130904706191982592_n.jpg)