Семінар-практикум для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Інгулецького району
15 лист. 2018
Зустріч проводилась у форматі «Інтелект-кафе», де готували дуже смачні, а головне - корисні страви, які насичували не шлунок, а мозок. Такі зустрічі надзвичайно важливі, адже налагоджують активну співпрацю в колективі, дружні партнерські взаємовідносини, згуртовують творчі групи однодумців, підвищують рівень досягнення поставлених цілей всього освітнього процесу. Сподіваємося, що в учасників семінару залишився солодкий присмак після відвідання нашого «Інтелект-кафе».