Свято Нептуна в КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №127 КТ» КМР
15 черв. 2018
![](/uploads/org1464/news_1529068002_.jpg)
Малюки з нетерпінням чекають прибуття головного гостя свята, повелителя морів і океанів - грізного Нептуна. І ось, сьогодні завітав у гості до нашої малечі владика морів зі своєю свитою. Нептун прийшов, постукуючи своїм тризубцем, зітхаючи та хмурячись, скаржачись на нудьгу. Медузи супроводжували невеселого владику. Русалки виконали танець, щоб розвеселити Нептуна, моряки затанцювали та, навіть, морські хвилі вийшли в танок, і, врешті-решт, настрій у царя поліпшився. Ведуча попросила у Нептуна організувати свято, взявши на себе роль судді. Владика зачитав наказ і запропонував почати торжество з різними веселими конкурсами та змаганнями, в яких взяли участь діти всіх груп.