ЮНІ МУЛЬТИПЛІКАТОРИ КГ №127 - ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ "ЖИВА ПЕТРИКІВКА"
7 черв. 2018
![](/uploads/org1464/news_1528879583_.jpg)
Переможців вітали ректор Дніпровської академії неперервної освіти Віктор Сиченко та радниця губернатора Ірина Грицай. Підсумки підвели завідувач кафедри управління інформаційно-освітніх проектів, голова журі конкурсу, Оксана Бутурліна та науковий співробітник Академії, координатор проекту «Віртуальна майстерня петриківського розпису», Катерина Рижій. Зі словами вдячності за збереження нематеріальної спадщини ЮНЕСКО звернулися до школярів Наталія Гармаш, заступниця директора Дніпропетровського базового медичного коледжу ДОР, Тетяна Шапаренко директорка Дніпропетровського художнього музею, члени ГО «Жінки+».
Переможці конкурсу отримали дипломи конкурсу та нагороди від партнерів і спонсорів, якими виступили ГО «Жінки+», Комп’ютерна академія «ШАГ», Дніпропетровський художній музей та КП «Дивокрай».
Після церемонії нагородження пройшов авторський майстер-клас для переможців конкурсу з петриківського розпису та виготовлення ракет. Його повели Ольга Шибка, фахівець Станції юних техніків міста Дніпра та Оксана Базилевська, старший викладач Академії неперервної освіти.