30 трав. 2018
Під егідою Управління освіти і науки Криворізької міської ради відбулося свято відзнаки лауреатів міського фестивалю для обдарованої учнівської молоді "Інтелектуали Криворіжжя - 2018" та урочисте нагородження переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2018 року та переможців і призерів І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства "Юний дослідник - 2018".
Вітаємо учнів 3-А класу Вауліна Владислава, який отримав нагороду "Інтелект року", та Бай Ельвіну, яка посіла ІІІ місце у конкурсі "Юний дослідник - 2018"! Ви - наша гордість! Так тримати!!!
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/33237587_1631807446868370_947364498669305856_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/33381986_1631808110201637_3683057580147474432_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/33472163_1631807830201665_5685732153745211392_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/33584504_1631807646868350_5945080292170530816_n.jpg)