КЗШ №114: участь у Всеукраїнському заході
21 трав. 2018
![](/uploads/org1464/news_1527584311_.jpg)
Організатори - молоді, учасники - молоді... Але які вони "браво"! Які гарні ідеї та сміливість планів! Які перспективи!Стратегічна сесія у сессійній залі виконкому К;риворізької міської ради, участь мера міста, інших посадових осіб у заході, інформація про молодіжний рух у місті, виступи представників різних міст, чудові екскурсії, театр "Академія руху", Єврофест, і післясмак: місто в надійних руках. Дякуємо організаторам заходу!