ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ГІМНАЗІЇ №127
17 трав. 2018
За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
17 травня гімназія долучилася до участі у Всесвітньому дні вишиванки. За декілька років це свято в закладі стало по-справжньому традиційним. Щороку воно доводить, що гімназисти разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.