Конкурс дитячого малюнку «Моє рідне місто»
30 квіт. 2018
Конкурс проводиться щорічно з метою залучення широкого кола дітей та підлітків до вивчення надбань культурної спадщини міста, естетичного сприйняття навколишнього світу, бережливого ставлення до природи засобами образотворчого мистецтва. Роботи учасників конкурсу, що визначені членами журі переможцями, будуть нагороджені грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради. Та будуть представлені на експозиції до святкування Дня міста.