КЗШ №59: благоустрій заказнику місцевого значення «Візирка»
21 квіт. 2018
![](/uploads/org1464/news_1524572364_.jpg)
Напередодні Дня охорони навколишнього середовища учні 5-А класу разом з класним керівником Каплієнко Вікторією Олегівною прибрали побутове сміття, здійснили висадку бузку та стали учасниками запуску риби в озеро №3 даного заказника.
Приємно, що в Інгулецькому районі знаходять підтримку такі ініціативи, добре, що молодь відчуває відповідальність за себе і своє місто!