КЗШ №114: створено місця для відпочинку
9 квіт. 2018
До закладу вже три місяці тому отримано настільний теніс. Виникла ідея створити зони відпочинку, але непрості, а з ідеєю.І ось отримано крісла-груші, придбано килимове покриття. Відбувся день спілкування без гаджетів! До цього дня відкриваємо дві зони відпочинку для спілкування просто вживу, без Інтернету та телефонів-смартфонів-планшетів! Зони росташовані на першому та другому поверхах! Крім цього, шкільне самоврядування вирішило заохочувати солоденьким тих, хто просто гарно спілкується! Так що - таємні агенти доброзичливого спілкування будуть пильнувати за тими, хто вміє слухати і тих, хто вміє зацікавити!