УЧЕНИЦЯ 7-В КЛАСУ КГ №127 ГАВРИЛОВА НАДІЯ - ПРИЗЕР МІСЬКОГО ЕТАПУ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ "НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ-2018"
30 бер. 2018
![](/uploads/org1464/news_1523477971_.jpg)
|
27 березня на базі бібліотеки-філії №20 КЗК «Міська дитяча бібліотека» відбувся міський етап обласного конкурсу "Найкращий читач Дніпропетровщини-2018". 14 найактивніших, найзавзятіших учнів освітніх закладів Кривого Рогу виборювали звання найкращого читача. У конкурсі взяла участь учениця 7-В класу КГ №127 Гаврилова Надія. До підготовки до конкурсу юні книголюби поставилися з великою відповідальністю. Під час виступів-презентацій улюбленої книги діти виявляли фантазію, ерудицію, креативність та артистичні здібності. Для свого виступу наша Надійка обрала книгу Андрія Бачинського "140 децибелів тиші". Слід зауважити, що обрати кращого читача із такої великої кількості розумних та обдарованих дітей було дуже важко. Перемогу отримали найталановитіші та найначитаніші. І приємно, що серед них Надія Гаврилова, яка посіла II місце. Після конкурсу юні читайлики зустрілися з криворізькою письменницею Веселковою Ларисою Петрівною. |