УЧАСТЬ УЧНІВ ГІМНАЗІЇ У СЕМІНАРІ-ТРЕНІНГУ "ЛІДЕРСТВО ПО-ЄВРОПЕЙСЬКІ"
27 бер. 2018
![](/uploads/org1464/news_1522149479_.jpg)
|
Його учасниками стали учні 8-А класу Бехлер Олександра та Ведміцька Юлія. Під час семінару учасникам презентували польські університети, розповіли про стратегію побудови успішної кар'єри під час навчання у ВНЗ, про емоційний інтелект, про лідерство по-європейськи, про вимоги до спеціалістів, яких шукають сучасні компанії. Крім того учасники переймали європейські практики роботи в команді, вчилися тактиці побудови й ведення комунікацій у групі (як у професійному, так і в особистому середовищі), збалансованого і швидкого прийняття рішень і визначення завдань. Також консультантами було надано інформацію про вимоги вступу до польських вишів.
|