Міський турнір знавців біології
18 бер. 2018
![](/uploads/org1464/news_1521451553_.jpg)
Метою проведення турніру юних біологів Криворіжжя був пошук, підтримка, розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, набуття умінь розв’язувати складні біологічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дослідженнях.
Змагання юних біологів оцінювали науковці Криворізького державного педагогічного університету Кобрюшко О.О. ,Поздній Є.В., методист КЗ « Інноваційно-методичний центр» Данилович Л.Я., керівник гуртка станції юних натуралістів Покровського району Ващенко Л.О.
Учасники змагань показали глибоке знання предмету, ерудицію, вміння формулювати твердження і відстоювати власну позицію.
Вітаємо учасників змагань та бажаємо успіхів.