Бібліотечний урок в КЗШ №67
19 лют. 2018
![](/uploads/org1464/news_1519133341_.jpg)
В бібліотеці була оформлена книжкова виставка, засобами якої діти дізналися про історію книгодрукування. Бібліотекарі провели вікторину "Книга-читач-бібліотека", під час якої школярі відповідали на запитання, зачитували уривки вірша Самуїла Маршака "Як друкувалася книга". Захід пройшов цікаво і пізнавально, діти були задоволені отриманою інформацією.
Приятно книжку почитать
А сделать их попробуй!
Искусство тонкое-печать.
И требует учебы.