ГІМНАЗІЯ №127 - ЧЛЕН СПІЛЬНОТИ ШКІЛ "КАР'ЄРА МРІЇ"
18 лют. 2018
![](/uploads/org1464/news_1519110358_.jpg)
|
У заході взяла участь учитель історії КГ №127 Поліщук В.С. Під час Форуму було презентовано оригінальну програму занять для школярів 5-10 класів, буклети про професії у аграрній, юридичній, банківській та ІТ-сферах. Гімназія №127 приєдналася до новоствореної спільноти шкіл «КАР’ЄРА МРІЇ». У рамках спільноти освітяни отримали всі методичні матеріали, за якими зможуть проводити пілотні заняття у своїх закладах, запрошувати успішних фахівців українських компаній та обмінюватися досвідом з колегами по всій країні.
|