ГІМНАЗИСТИ У МУЗЕЇ "ЛІТЕРАТУРНЕ КРИВОРІЖЖЯ" ДВНЗ "КДПУ"
16 лют. 2018
Голова асоціації літераторів Криворіжжя, відповідальна за роботу музею, редактор альманаху «Символ» Бугайова Ірина Євгенівна ввела учнів у світ наших рідних традицій та звичаїв, розповіла про історію розвитку литератури на Криворіжжі. На згадку про зустріч учні отримали в подарунок перший випуск культурологічного альманаху "Символ".