Районний майстер-клас для молодих спеціалістів ««Професійне «Я» в сучасному образі молодого вчителя»
Метою якого було пропагування позитивного досвіду роботи КЗШ №115 з питань формування соціальних компетентностей особистості через упровадження тестових технологій, надання методичної допомоги молодим спеціалістам на шляху формування соціально активної, креативної особистості педагога.
У роботі семінару взяли участь молоді спеціалісти КЗШ №59, 67, 73, 101, 102, 115, КГ№127, НВК №9.
Школу презентував директор Плотніков Сергій Володимирович.
Для молодих спеціалістів були проведені тренінгові заняття, вправа та тест «Асоціація професійних пріоритетів», гра «Педагогічні ситуації», конкурс «Буріме». У практичній частині продемонстровані фрагменти уроків вчителя математики Педан Л.М. з алгебри у 10 класі «Тригонометричні функції, їх властивості і графіки», вчителя російської мови Поліщук В.В. у 5 класі «Синоніми». Як елементом позаурочної роботи став інтелект-квест, проведений вчителями КЗШ № 115 Бондар Н.Б., Станковою О.А., Маркарян М.К., Бочкарьовою Я.В., Корженівською Н.В. під керівництвом вчителя англійської мови Паламарчук Л.О.
Належна підготовка з боку педагогічного колективу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №115 забезпечила проведення районного майстер-класу для молодих спеціалістів на високому організаційному та науково-методичному рівні.
Майстер-клас пройшов цікаво та був корисним як для молодих спеціалістів, так і для учнів школи.