УЧНІ КГ №127 - ОРГАНІЗАТОРИ ВУЛИЧНОЇ АКЦІЇ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ НЕПАЛІННЯ
|
Цю акцію організували волонтери, учні Криворізької гімназії №127, приурочивши її до Міжнародного дня непаління, який, починаючи з 1977 року, світова спільнота відзначає за ініціативи Міжнародного союзу боротьби з раком у третій четвер листопада. Гімназисти закликали перехожих позбутися шкідливої звички палити та проміняти її на більш приємне задоволення - солодощі.
|