УЧНІ ГІМНАЗІЇ - УЧАСНИКИ МОЛОДІЖНОГО ФОРУМУ "УСПІШНИЙ ВСТУП"
27 жовт. 2017
![](/uploads/org1464/news_1509360914_.jpg)
|
25 жовтня 2017 року, під час осінніх канікул, учні 10-11 класів у супроводі заступника директора з ВР Пшеничної С.М. та вчителя англійської мови Шилової Н.В. стали учасниками молодіжного форуму "Успішний вступ", побувавши у Державному вищому навчальному закладі "Криворізький національний університет". Там старшокласники стали учасниками цікавої та змістовної екскурсії закладом, познайомилися та поспілкувалися з викладачами, побували в навчальних аудиторіях. Гімназистів проінформували про умови вступу і навчання у ДВНЗ "КНУ". Можливо, хтось із випускників гімназії уже наступного року стане студентом цього навчального закладу.
|