Співпраця дошкільного закладу №83 з патрульною поліцією
25 жовт. 2017
Криворізької міської ради відбулася зустріч вихованців з інспектором із зв'язків з громадськістю Управління патрульної служби поліції в м. Кривому Розі дорожньо-патрульної поліції Ступак Вікторією Володимирівною, яка провела ігрові заняття з малюками з вивчення правил дорожнього руху та подарувала кожному на згадку дитячу книгу для сучасних дітей та батьків «1000 та 1 поворот». Діти спробували себе не тільки в ролі пішоходів, а й у ролі водіїв, регулювальників та інспекторів патрульної служби поліції. Адміністрація закладу дуже вдячна УПП у м. Кривому Розі ДПП за проведену змістовну роботу з вихованцями по навчанню їх правилам вуличного руху.