Криворізькій загальноосвітній школі №59 - 50 років!
12 жовт. 2017
Ця подія зібрала велику кількість гостей: посадові особи органів місцевого самоврядування, відділу освіти, представники ПрАТ «ІнГЗК», керівники закладів освіти району, вчителі-ветерани праці, випускники різних поколінь, педагогічний колектив, працівники закладу, батьки, учні.
Свято подарувало всім приємні хвилини спогадів та спілкування.