КЗШ №114: До Дня Знань - Пікнік науки
3 вер. 2017
![](/uploads/org1464/news_1504468036_.jpg)
КЗШ №114: 1 вересня 2017 року. Другий рік поспіль в цей день проводимо коротку лінійку з привітанням першокласників, разом співаємо Гімн держави, по класах проходять єдині уроки патріотичного спрямування і ВИХОДИМО на ПІКНІК науки! Нам пощастило - поруч зі школою Парк афганців і Парк відпочинку, де розташувалися локації, де вчителі, шефи, керівники гуртків Центру Туризму підготували сюрпризи: різноманітні досліди, демонстрації математичних, фізичних, хімічних загадок, сучасні способи передачі інформації через англійські абревіатури, музичні несподіванки, велоперегони та лазіння по мотузкам і багато чого цікавого! Частування солодощами довелося перенести у школу, тому що почався невеличкий дощик, але задоволення діти отримали колосальне! Пікнік науки у КЗШ №114 відбувся! Приємно відзначити, що нашу ініціативу підхопили у Білгород-Дністровському, Городищі та інших містах України.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_12/images/21167666_114087305947161_669976813443673268_o_1.jpg)