КЗШ №73: подарунок від Миколи Івановича Іщенко.
1 вер. 2017
Для першокласників КЗШ №73 31 серпня стало Днем-святом, предтечею головного -Першого вересня. Вони отримали чудовий подарунок - повністю оновлену, відремонтовану кімнату, з новими меблями - світлими, зручними, красивими. Комфорт для дітвори створив Микола Іванович Іщенко.
На рахунку мецената, Віце-президента Академії гірничих наук України, Президента Української спілки інженерів-підривників, доктора економічних наук, громадського діяча, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслуженого працівника промисловості України багато хороших, потрібних справ для школи. Допомога у ремонті будівлі, придбання меблів, комп'ютерів, сучасної апаратури для проведення уроків з використанням ІКТ, виплата іменних стипендій кращим учням школи. Щасливі мешканці чудової кімнати майже по-дорослому сказали Миколі Івановичу:
Спасибі Вам, ми вдячні за усе,
І цей дарунок, що від Вас приймаєм,
Все берегти ми чесно обіцяєм,
А Вам хай Доля - успіхи несе!