Інгулецькі зірочки з ДНЗ №132
10 серп. 2017
Талановите, розумне, з активною громадянською позицією підростаюче покоління – гарантія успішної, багатої держави. Це добре розуміють педагоги району і у своїй роботі багато уваги надають розвитку самобутності та творчості вихованців.
«Ми – маленькі українці» - під таким девізом у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №132» Криворізької міської ради розпочато підготовку до Дня незалежності України. Юні таланти разом з музичним керівником Єнютіною Світланою Олегівною вже брали участь у районному конкурсі «Інгулецькі зірочки», а зараз готуються до районного святкового гала - концерту з новою композицією.