КЗШ №114: хроніка мандрівки учнів школи Європою - частина четверта
![](/uploads/org1464/news_1500611941_.jpg)
Дороги класні, у вікно є що бачити! Вражає чистота, якість дорог та вітряки, що виробляють електроенергію. Вражає ще і перша зупинка - водоспад Шкларки. Є питання: куди європейці дівають пластикові пляшки, що їх немає у водоспаді?А далі - Злата Прага! Традиційний маршрут: Королівський палац, Карлов міст, центральна площа і годинник, Влтава, краса навкруги! Прага, нам хочеться сюди повернутися!
Чи думали ми всі, що все ж таки на зворотньому напрямку нам вдасться виконати найсмілівіший план - бути у Високих Татрах, піднятися на Ломницьке плесо- висота 1715м, відвідати печеру Білянська та отримати неперевершене задоволення від аквапарку з термальними водами "Татраландія"? А нам вдалося! Логістика спрацювала! Керівник проекту П.М.Ковч, інструктор з туризму С.В.Борщ, директори шкіл, водії довго розробляли маршрут і відвідування Словенії відбулося! Ще і була прогулянка по нічному Кракову ! А наша група милувалася нічним Краковом 2,5 години, сфотографувалася, всі побачили Віслу, Королівський замок, архітектуру старого міста.Гарне місто Краків! Тут навчається багато наших студентів, це одне з найбільших міст Польщі(друге місто після Варшави). Тепер наші учні знають ще 4 країни Європи, знають, що Європу треба починати будувати в Україні з себе, тому що наймилішої держави немає, треба тільки зрозуміти, як кожний може допомогти бути сильнішою, охайнішою, гарнішою...