Енергійний день в дошкільному закладі №83
21 черв. 2017
Вихователі та фахівці дитячого садка №83 цього дня використали різноманітні форми роботи з дітьми: енергетична вікторина, театралізація, ігри пізнавального характеру, ізотерапія для наймолодших та інші.
Завдяки заходу, діти дізнались багато цікавої та корисної інформації, весело провели час, а головне - зрозуміли: «Набагато простіше зберігати тепло та електроенергію, ніж витрачати на неї великі кошти.