КЗШ №114: учасники Всеукраїнського проекту
13 черв. 2017
Коли було оголошено про конкурсний відбір навчальних закладів для участі у Всеукраїнському проекті "Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу", сумнівів не було: тема актуальна і тому варта уваги. Оформили усі конкурсні документи та стали очікувати.
Нарешті дочекалися результату і дізналися, що наш заклад пройшов конкурсний відбір і ми стали учасниками Всеукраїнського проекту. Вже декілька разів педагоги закладу брали участь у заходах в рамках проекту, проходили навчання на платформі ВУМ("Вільний університет майдану"), закінчили курси "Стратегічне мислення", "Вступ до медіації", "Вступ до критичного мислення", звітували про заходи, проведені у рамках проекту. Координатором проекту в КЗШ №114 є Бєлікова Юлія Юріївна, вона багато докладає зусиль в успішне впровадження проекту.