ВІДПОЧИНОК ПЕДАГОГІВ КГ №127 У МИГІЇ
12 черв. 2017
![](/uploads/org1464/news_1497359784_.jpg)
Мигію називають «українською Швейцарією», це справжня гірська країна серед українського степу, де рівнинний і спокійний Південний Буг перетворюється на бурхливу гірську річку з порожистим руслом. Кожен із педагогів мав змогу обрати той вид відпочинку, який йому найбільш до вподоби. Хтось засмагав на літньому сонечку біля Південного Бугу, хтось стрибав у воду з семиметрової та триметрової скель, хтось занурювався у хвилі родонового озера, підкорював місцеві гори, варив куліш. А найактивніші обрали екстремальний відпочинок - рафтинг! Групу зібрано, інструктаж проведено, водне спорядження вдягнено, вирушаємо на сплави МигейськимИ порогамИ!
І ось пороги, які здавалися неприступними, підкорені!
Відпочинок для усіх видався чудовим та незабутнім!
Відпочинок для усіх видався чудовим та незабутнім!