Міський семінар-практикум для керівників гуртків художньо-естетичного напряму загальноосвітніх навчальних закладів та методистів позашкільних навчальних закладів
24 лют. 2017
![](/uploads/org1464/news_1487972255_.jpg)
В програмі семінару були і виступи творчих колективів гуртків, які працюють на базі КЗШ №120, і майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки та глиняної пташки.
Всіх учасників семінару приємно вразила екскурсія до музею-майстерні ім. І.Авраменко.
Інгулецький район був представлений керівниками гуртків загальноосвітніх навчальних закладів: КЗШ №59, Дорученко О.В., КЗШ №114, Озмитель В.Є., КЗШ №73, Гричишкіна І.О., КГ №127, Москальова І.Ю., КЗСШІ №5, Ніколаєнко С.Л. та методистом-координатором з художньо-естетичного напряму ЦДЮТ «Мрія», Спиридонова О.В.