Я + ТИ = ЛЮБОВ!!!
15 лют. 2017
У фойє другого поверху було оформлено виставку дитячих робіт «Перші кроки» на якій було презентовано малюнки та поробки малюків.
Проведені конкурси були спрямовані на розвиток логічного мислення, вміння працювати в команді. Малеча продемонструвала свої початкові знання та вміння в танцювальній, вокальній діяльності та англійській мові, зізнавшись матусям в коханні на різних мовах!
Це свято стало родинним, зігріте сердечним теплом та любов’ю один до одного!!!