КЗШ №114: друге місце у міських фінальних іграх з волейболу
13 лют. 2017
![](/uploads/org1464/news_1487074378_.jpg)
За пiдсумками iгор у районі перемогу одержала команда дівчат КЗШ №114. Дівчата – волейболістки: Федоренко Анна 6-б, Зайцева Марина 6-б, Черепанюк Діана 7-а, Каланчук Олександра 6-а, Малашенко Олена 8-в, Уманець Діана 7-а, Мороз Поліна 5-а наблизили перемогу своєю грою. А у міських змаганнях вони в запеклій боротьбі поступилися саксаганцям та здобули друге почесне місце! Вітаємо дівчат та тренерів Піроженко Надію Іванівну та Устименко Надію Георгіївну!