КЗШ №114: зустріч з Майстром
![](/uploads/org1464/news_1486989777_.jpg)
У Криворізькій школі №114 відбулася довгоочікувана , дружня і тепла зустріч учнів 4-Б та 3-В класів з народним Майстром, талановитим скульптором , автором нашої Галявини казок та багатьох монументальних скульптур ,розташованих на проспекті Перемоги- "Закохані", "Танцівниця","Гармоніст", Олександром Канібором. Останньою з закінчених робіт є "Мадонна", яку автор подарував м. Маріуполю до роковин присвячений трагедії обстрілу мікрорайону Східний 24 січня 2015 року:
***
Ти, ніби голубка, борониш дитя,
Крізь бурі, обстріли і гради,
Та вирішив ворог зламати життя,
І сипле, і сипле снаряди.
Здається, уже збожеволів весь світ,
Ледь жевріє в серці надія,
Закрила собою безцінний свій цвіт,
Від «брацького» ти лиходія.
Життя –за життя, цю святиню ізнов
Ти, ніби крилом закривала,
Не віда тиран, що то значить – любов,
Смертей йому мало і мало!
І зранку, коли все живе іще спить,
Звіріла ворожа навала,
Коли, відчайдушно, так хочеться жить,
Безжально життя обірвали!
Зібралась з останніх жіночих ти сил,
Розправила вільнії крила,
Й дитину, як сам Господь Бог зголосив ,
Ціною життя ти закрила.
Мадонни України білокрилі!
Сестрички, мами, донечки мої...
Я знаю точно –житиме країна,
Допоки Ви –живете на землі!
©Тетяна Прозорова
Під час зустрічі Олександр Олександрович розповів про свій життєвий шлях ,творчі плани. Дітям сподобались і фігурки,вирізьблені з дерева, Потримати в руках, доторкнутись до теплого дерева, яке так і випромінює позитивну енергетику Майстра- просто мрія кожної людини. По кількості заданих запитань було зрозуміло, що діти захопились творчістю Митця. Надовго залишаться в пам"яті у малят ці неймовірні хвилини , проведені разом, а через роки-...як знати,можливо з"являться у Олександра талановиті учні. https://youtu.be/N_puEFmZ3FI