КЗШ №114:Скайп-зустріч "Кривий Ріг - Борохів "
8 лют. 2017
![](/uploads/org1464/news_1486558941_.jpg)
7 лютого - День безпечного Інтернету. В цей день учні 5-х та 8-х класів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 (вчитель Офіцинська І.В.) разом із своїми однолітками загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Борохів Волинської області (вчитель Курдельчук Л.П.) в рамках Кампанії з протидії мові ненависті стали учасниками скайп-зустрічі "Протидіємо кіберзалякуванню". Тема дуже серйозна і актуальна. Під час зустрічі юні користувачі Інтернету визначили які види кібербулінгу їм відомі, чим він небезпечний і обмінялися думками щодо того, як йому протидіяти. А наостанок учні КЗШ №114 долучилися до Ланцюга проти ненависті.