Навчаємо дошкільнят основам безпеки життєдіяльності
3 лют. 2017
![](/uploads/org1464/news_1486100710_.jpg)
В старшій групі №8 вихователь Нєваліхіна І.М. провела зі своїми вихованцями бесіду «Пішоходи – порушники», під час якої збагачувала знання дітей новою інформацією про правила поведінки та правила дорожнього руху. Малюки пригадали поняття «дорога», «перехрестя», «дорожня розмітка» та «пішохідний перехід». Дошкільнята з успіхом виконали всі завдання, запропоновані педагогом.