Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Екскурсія до музею ПАТ "ІнГЗК"
26 груд. 2016
26 грудня 2016 року педагоги Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №59 відвідали Музей Трудової слави Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату, де змогли поповнити свої знання про історію будівництва ІнГЗК, його розвиток, про видатних людей, їхні досягнення та нагороди. Дуже цікавою і змістовною була розповідь про сучасний стан підприємства.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn5132.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn5135.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn5142.jpg)