КЗШ №114: "Добро від сердця до сердця"
26 груд. 2016
![](/uploads/org1464/news_1482756733_.jpg)
За ініціативою учнів старших класів Криворізького природного-наукового ліцею м. Кривого Рогу та за підтримки Криворізької міської профспілкової організації «Солідарність» серед учнів криворізьких шкіл проведено благодійну акцію «Допомога дітям сходу України». До цієї долучилися й учні разом із батьками Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114. Було зібрано гуманітарну допомогу, а саме: одяг, взуття,канцелярські товари, іграшки, дитячі книжки та художню літературу. Також учні виготовили вітальні різдвяні листівки власноруч.