Зимові засідання методичних комісій - у КЗШ №114
25 груд. 2016
Заклад, у святковому новорічному вбранні, радо зустрів вчителів району.
Для роботи були підготовлені класи, у наявності була необхідна мультимедійна апаратура.
Керівники методичних комісій та вчителі обговорювали нові тренди в освіті, результати олімпіад з предметів, вимоги до викладання, концепцію нової школи та багато різних питань. Засідання відбулися у невимушеній, неформальній атмосфері, яка сприяла творчому спілкуванню.