Захоплююча подорож 2-А класу КЗШ №114
20 груд. 2016
![](/uploads/org1464/news_1482274722_.jpg)
Вони доторкнулися до світлин нашого міста. Піднялися на Георгієвську дзвіницю, відвідали Свято-Миколаївський храм, почули багато цікавинок про чудодійні вчинки Святого Миколая, побували біля пам'ятника Святому Миколаю та археологічних знахідках зруйнованої старовинної церкви покровителю міста Кривого Рогу - Святому Миколаю. А потім чудово провели час у майстерні "Веселі карамелі". Там був майстер-клас по виготовленню карамельок, фотосесія,учні писали листи Святому Миколаю , грали, танцювали. У гарному настрої з пряниками-чобітками та власноруч виготовленими карамелями учні повернулися додому, щоб пригостити чарівними цукерками своїх батьків. От би казка тривала довше!!!