Дошкільнята вшановували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
15 груд. 2016
Дошкільнята уважно, із зацікавленням, слухали розповіді про Чорнобильську трагедію, про загиблих героїв-ліквідаторів, про наслідки трагедії, про те, як треба берегти рідну країну від лиха. Хвилиною мовчання та запаленням свічки пам’яті було вшановано пам`ять учасників ліквідації, квіти вдячності діти поклали до підніжжя постаменту.
Вихователі ДНЗ №187 вчать пам’ятати і шанувати героїв-ліквідаторів, які захистили не лише Україну, а й все людство.