Пам'ять серця про Чернобиль - година пам'яті у 5А КЗШ №114
14 груд. 2016
![](/uploads/org1464/news_1481807077_.jpg)
Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Зараз цю подію багато хто називає просто днем ліквідатора. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.
Щоб відзначити цю подію 5-А клас(класний керівник Дєрусова Ірина) провів годину пам'яті, під час якої вшанували тих, хто віддав своє життя ліквідуючи наслідки аварії на ЧАЕС.Також години пам*яті загиблим ліквідаторам та подяки живим було проведено в усіх класах закладу.