СТОД
30 лист. 2016
![](/uploads/org1464/news_1480545350_.jpg)
Лави СТОД поповнили і творчо обдаровані діти ЦДЮТ «Мрія» - це вихованці гуртків: ЗХК гуртка «Фантазії з бісеру», керівник Снєгірьова І.І – Бухинік Ольга та вихованка гуртка «Моделювання одягу», керівник Кваша Н.П. - Колінько Софія.
На урочистому святі діти отримали посвідчення та значки членів міської СТОД. Із задоволенням прийняли участь у творчих майстернях, де вони виготовляли сувеніри на згадку про цей захід. Наприкінці заходу всіх нових членів СТОД очікував приємний сюрприз – пахучий та смачний пиріг.