КЗШ №114 провела благодійний ярмарок
![](/uploads/org1464/news_1479766254_.jpg)
КЗШ №114 запросила 18 листопада на перервах між уроками усіх бажаючих на благодійний ярмарок, який проводився з метою заробити кошти для поїздки чемпіона Європи з самбо,Стаса Сергійчука, учня 11 класу, на чемпіонат світу на Кипрі. Зранку у закладі усі метушилися, готували місце для ярмарку, у школі було багато батьків, які допомагали справі. Які чудові у нас батьки, діти та вчителі!!! І добру справу виконали, і собі смачненького наготували! На ярмарку були і поробки, і дари осені, і багато печива, тістечок, напоїв! Загальними зусиллями було зібрано 5713 гривень та 20 копійок, які були передані відразу ж після ярмарку мамі нашого чемпіона Ірині Миколаївні. Вона висловила щиру подяку усім, хто вболіває за спорт в Україні та результати Стаса на світовому чемпіонаті! Хай щастить усім! Під час таких ярмарок виховується почуття командної співпраці, зміцнюється дружба, і діти дуже задоволені тим, що внесли своє старання для поїздки Стаса Сергійчука на світовий чемпіонат. Мама Стаса адресувала всім такі слова: Большое спасибо родной школе КЗШ №114, директору Хорьковой Людмиле Васильевне,всем преподавателям и ученикам которые не остались равнодушны и поддержали Сергийчука Стаса в его подготовке к поездке на чемпионат мира по самбо на Кипре!