КЗШ № 114: До доброї справи долучаємось разом!
Учні КЗШ№114 – активні та небайдужі діти. Весела, енергійна, завзята родина школярів початкових класів з радістю на очах та посмішкою на вустах зустрічала волонтерів громадської організації «Криворізьке міське товариство спасіння тварин та навколишнього середовища». Четвертокласники стали учасниками просвітницьких заходів з питань виховання у дітей почуття доброти, гуманізму до тварин, адже тільки людина може врятувати природу. Тренери організації провели цікаві зустричі з малятами. І дорослі, і діти повинні об’єднати свої зусилля у справі захисту навколишнього середовища. Усі, хто небайдужий, можуть нагодувати птахів та бездомних тварин. Якщо так робитиме хоча б кожен школяр, то це буде вагомий внесок у дорослу справу збереження природи. А ми вже готові встановлювати годівнички для птахів! Разом з батьками виготовили їх понад 2 десятки.