«Повзик - птах 2016 року»
11 лист. 2016
У 2016 році птахом року став повзик звичайний Sitta europaea, це загальнопоширений вид, який належить до лісових птахів, практично весь рік населяє лісове середовище існування – парки, сквери, лісопарки й ліси. На жаль, в Кривому Розі цей вид птахів не проживає, тому учні не мали змоги проводити спостереження в природі, але на районний тур конкурсу діти підготували реферати, презентації, оповідання, малюнки та поробки про повзика.
Найкращі роботи учнів КЗШ № 67, 101, 102, 114, вихованців гуртків «Батерфляй» та «Бджілка» ЦДЮТ «Ріднокрай» були відправлені до Національного еколого-натуралістичного центру для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу.